



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класична ланцюгова люстра на 6 лампочок, Е-14, колір слонова кістка, діаметр 60 см, висота 110 см c ланцюжком, каркас метал.
Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові осяяти своїм блиском квартири українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну або сучасну світлодіодну лампу, яка ідеально підійде для невеликих кімнат!!!
На відміну від більшості виробників на ринку України, ми не заощаджуємо на кришталі! У наших кришталевих люстрах велике, красиво заломлююче світло, кришталевий камінь. Про кількість та якість кришталю можна судити навіть просто за вагою люстри - ця невелика люстра, діаметром близько 45см важить 5кг.
Заломлюючись в кришталевих підвісках, світло рівномірно поширюється по всій кімнаті.
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятись від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові осяяти своїм блиском квартири українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну або сучасну світлодіодну лампу, яка ідеально підійде для невеликих кімнат!!!
На відміну від більшості виробників на ринку України, ми не заощаджуємо на кришталі! У наших кришталевих люстрах велике, красиво заломлююче світло, кришталевий камінь. Про кількість та якість кришталю можна судити навіть просто за вагою люстри - ця невелика люстра, діаметром близько 45см важить 5кг.
Заломлюючись в кришталевих підвісках, світло рівномірно поширюється по всій кімнаті.
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятись від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Классический |
| Количество источников света | 6 |
| Материал плафона, подвесок | Без плафона |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E14 |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Свет |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Подвесной |
| Форма | Многогранная |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип крепления | Крюк |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 см |
| Высота | 110 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Метал+шкло |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Управление | Вимикач |
| Тип крепежа | Стелевий гачок |
| Висота , мм | 1100 |
| Ширина , мм | 600 |
- Цена: 4 870 ₴
- В наличии
- Код: SH-2260/6L YL
Люстра кришталева на гачок зі свічками білого кольору на 6 ламп Свет SH-2260/6L YL
4 870 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
