




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість джерел світла 8
Колір каркасу Золотий
Матеріал плафона Кришталь
Матеріал каркасу Метал
Наявність абажура немає
Стандарт патрона E-14
Вид кріплення Стельове
Максимальна потужність (Вт) 40
Висота (см) 35
Ширина (см) 50
Напруга (В) 220
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятись від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Классический |
| Количество источников света | 8 |
| Материал плафона, подвесок | Без плафона |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E14 |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет арматуры (основания) | Золото |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Свет |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Многогранная |
| Диммер | Нет |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 50 см |
| Высота | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Шкло+метал |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Управление | Вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Висота , мм | 350 |
| Ширина , мм | 500 |
- Цена: 4 080 ₴
- В наличии
- Код: SH-2279/8 FG
Люстра кришталева стельова на 8 ламп золотого кольору Свет SH-2279/8 FG
4 080 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
