
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кришталева стельова люстра виконана в класичному стилі. Дана модель люстри підійде до інтер’єру світлої кімнати (вітальня, спальня, обідній зал) зі стелею будь-якої висоти. Каркас люстри виготовлений із міцного, але водночас легкого сплаву металів. Підвісні декоративні елементи люстри виконані з якісного кришталю, який зберігає свій блиск і з часом не мутніє на відміну від пластикових підвісок. Каркас люстри пофарбований у глянсовий золотий колір внаслідок гальванізації. Встановлено патрони типу Е27 з кераміки, що дозволяє використовувати більшість типів лампочок представлених на ринку. Патрони з кераміки надійні та довговічні, стійкі до високих температур та перепадів напруги. Крім патронів під звичайну лампочку, встановлені чотири світлодіодних модулів. У комплекті йде кріплення до стелі “планка”. Установка можлива на будь-який тип стелі – гіпсокартон, натяжну або звичайну.
Кришталева люстра на планці
Колір каркасу – золото
Тип патрона Е27 (керамічний) – 4 шт
4 LED модулі
Висота люстри (з декором) – 370 мм
Діаметр люстри – 500 мм
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятись від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
Кришталева люстра на планці
Колір каркасу – золото
Тип патрона Е27 (керамічний) – 4 шт
4 LED модулі
Висота люстри (з декором) – 370 мм
Діаметр люстри – 500 мм
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятись від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Классический |
| Количество источников света | 8 |
| Материал плафона, подвесок | Без плафона |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет арматуры (основания) | Золото |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Производитель | Свет |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Многогранная |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 50 см |
| Высота | 37 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Метал+кришталь |
| Управление | Вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Діаметр, мм | 500 |
| Висота , мм | 370 |
| Ширина , мм | 500 |
- Цена: 3 795 ₴
- В наличии
- Код: SR-E1626/4+4 FG
Люстра стельова кришталева золотого кольору Свет SR-E1626/4+4 FG
3 795 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
