



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість джерел світла 16
Колір каркасу Бронзовий
Матеріал плафона Кришталь
Матеріал каркасу Метал
Наявність абажура немає
Стандарт патрона E-14
Вид кріплення Ланцюговий (на гачок)
Максимальна потужність (Вт) 40
Висота (см) 110
Ширина (см) 80
Напруга (В) 220
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятись від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
Колір каркасу Бронзовий
Матеріал плафона Кришталь
Матеріал каркасу Метал
Наявність абажура немає
Стандарт патрона E-14
Вид кріплення Ланцюговий (на гачок)
Максимальна потужність (Вт) 40
Висота (см) 110
Ширина (см) 80
Напруга (В) 220
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятись від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Классический |
| Количество источников света | 16 |
| Материал плафона, подвесок | Без плафона |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E14 |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Бронзовый |
| Цвет арматуры (основания) | Бронза |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Свет |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Подвесной |
| Форма | Многогранная |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип крепления | Крюк |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 80 см |
| Высота | 110 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Метал+шкло |
| Тип крепежа | Стелевий гачок |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Діаметр, мм | 800 |
| Висота , мм | 1100 |
| Ширина , мм | 800 |
- Цена: 14 345 ₴
- В наличии
- Код: SH-2260/16 АВ
Люстра кришталева на гачок зі свічками для великої кімнати на 16 ламп Свет SH-2260/16 АВ
14 345 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
