


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра світлодіодна стельова з кришталем (вбудовані світлодіоди), акрил, пульт ду з діммером, колір каркаса золото, ширина 50 см, довжина 68 см, висота 17 см, каркас метал, потужність 176 Вт.
Відмінною особливістю стельового світильника є можливість налаштування яскравості світла, колірної температури (від холодного до теплого), а також функція <<нічник>>. В комплект входить пульт дистанційного керування, що дозволяє вмикати і вимикати світильник, встановлювати необхідні параметри освітлення, не відволікаючись від роботи і відпочинку. Режим <<нічник>> забезпечує комфортну, м'яке підсвічування кімнати в нічний час.
Відмінною особливістю стельового світильника є можливість налаштування яскравості світла, колірної температури (від холодного до теплого), а також функція <<нічник>>. В комплект входить пульт дистанційного керування, що дозволяє вмикати і вимикати світильник, встановлювати необхідні параметри освітлення, не відволікаючись від роботи і відпочинку. Режим <<нічник>> забезпечує комфортну, м'яке підсвічування кімнати в нічний час.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Свет |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество источников света | 6 |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Мощность лампы | 176 Вт |
| Напряжение сети | 180~265 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Форма плафона | Квадратная |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет арматуры (основания) | Золото |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 17 см |
| Длина | 68 см |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота , мм | 170 |
| Довжина ,мм | 500 |
| Материал | Метал+кришталь |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Потужність споживання , W | 180w |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Температура кольору , К | 3000-6000 |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Управление | Пульт+ вимикач |
| Ширина , мм | 680 |
| Кількість джерел світла | 6 |
- Цена: 4 770 ₴
- В наличии
- Код: SY-1604 FG dimmer
Люстра світлодіодна золотого кольору LED + хрусталь Свет SY-1604 FG з пультом 176W
4 770 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
