

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра хрустальна SR-E1626/6+6 CR - це розкішна підвісна люстра з кришталевими підвісками та багатим дизайном. Люстра складається з 6 основних гілок, на кожній з яких розміщено по 6 підвіски з хрусталю.
Каркас люстри виготовлений з металу, покритого хромованим покриттям, що надає йому блиску та додає стильності інтер'єру. Кожна гілка декорована кришталевими підвісками різних форм і розмірів, що робить цю люстру надзвичайно елегантною та вишуканою.
Діаметр люстри становить 850 мм, а висота - 840 мм. Максимальна потужність лампочок, які можуть бути встановлені в люстру, становить 40 Вт. Люстра готова до підключення до стандартної стелі та поставляється з кріпленням.
Ця люстра створена, щоб прикрасити вашу вітальню, їдальню або будь-яку іншу кімнату, додаючи їй розкіш та блиск хрусталю. Вона стане чудовою доповненням до інтер'єру в стилі класичного або сучасного дизайну, та створить унікальну атмосферу в будь-якому приміщенні.
Каркас люстри виготовлений з металу, покритого хромованим покриттям, що надає йому блиску та додає стильності інтер'єру. Кожна гілка декорована кришталевими підвісками різних форм і розмірів, що робить цю люстру надзвичайно елегантною та вишуканою.
Діаметр люстри становить 850 мм, а висота - 840 мм. Максимальна потужність лампочок, які можуть бути встановлені в люстру, становить 40 Вт. Люстра готова до підключення до стандартної стелі та поставляється з кріпленням.
Ця люстра створена, щоб прикрасити вашу вітальню, їдальню або будь-яку іншу кімнату, додаючи їй розкіш та блиск хрусталю. Вона стане чудовою доповненням до інтер'єру в стилі класичного або сучасного дизайну, та створить унікальну атмосферу в будь-якому приміщенні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Классический |
| Количество источников света | 12 |
| Материал плафона, подвесок | Без плафона |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Хром |
| Цвет арматуры (основания) | Хром |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Свет |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Многогранная |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 85 см |
| Высота | 84 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Метал+кришталь |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Діаметр, мм | 640 |
| Висота , мм | 450 |
- Цена: 5 735 ₴
- В наличии
- Код: SR-E1626/6+6 CR
Люстра стельова кришталева срібного кольору Свет SR-E1626/6+6 CR
5 735 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
