
Накладний світильник Feron ML301 може використовуеться в якості як основного, так акцентного освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торгівельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін. Світильник оснащений патроном GU10, тож ви самі можете обирати лампу для них, і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення. Також має зйомне фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Направленный свет | Да |
| Напряжение сети | 185~265 B, 220 В, 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Цилиндрическая |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота , мм | 100 |
| Материал | Алюминий |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Стиль исполнения | Loft |
| Ширина , мм | 56 |
- Цена: 215 ₴
- В наличии
- Код: ML301 білий
Світильник Feron ML301 білий
215 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29

