
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Накладний світильник Feron ML305 може використовуеться в якості як основного, так акцентного освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торгівельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін. Світильник оснащений патроном GU10, тож ви самі можете обирати лампу для них, і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення. Також має зйомне фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Мощность лампы | 35 Вт |
| Направленный свет | Да |
| Напряжение сети | 185~265 B, 220 В, 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 125 мм |
| Длина | 98 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота , мм | 125 |
| Материал | Алюминий |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Ширина , мм | 98 |
- Цена: 360 ₴

