
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торшер декоративний SWT-3910/BASE+SHADE WH
Ця лампа має дві основні складові частини: базу і абажур. База виготовлена з якісного матеріалу і має білу фарбування. Абажур також білого кольору і виготовлений з легкої тканини, яка дозволяє рівномірно розсіювати світло.
Цей торшер призначений для використання як декоративний елемент в будь-якому інтер'єрі.
Колір плафона: білий
Колір каркаса: білий
Матеріал абажура: тканина
Матеріал плафона: скло
Матеріал каркаса: метал
Висота (см): 160
Ширина (см): 40
Напруга (В): 220
Стандарт патрона: E27
Ця лампа має дві основні складові частини: базу і абажур. База виготовлена з якісного матеріалу і має білу фарбування. Абажур також білого кольору і виготовлений з легкої тканини, яка дозволяє рівномірно розсіювати світло.
Цей торшер призначений для використання як декоративний елемент в будь-якому інтер'єрі.
Колір плафона: білий
Колір каркаса: білий
Матеріал абажура: тканина
Матеріал плафона: скло
Матеріал каркаса: метал
Висота (см): 160
Ширина (см): 40
Напруга (В): 220
Стандарт патрона: E27
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Свет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество источников света | 2 |
| Цвет | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | металл, текстиль |
| Материал плафона, подвесок | Текстиль |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип выключателя | Кнопка на шнуре |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Конус |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота , мм | 1600 |
| Материал | Метал+тканина |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Кількість джерел світла | 2 |
- Цена: 1 560 ₴
- В наличии
- Код: SWT-3910/BASE+SHADE WH
Торшер декоративний Свет SWT-3910/BASE+SHADE WH
1 560 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
