


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель ML311 під лампу MR-16 GU10, може використовуеться в якості як основне, так акцентне освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торгівельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін. Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі. Світильник має зручне регулювання напрямку світлового потоку: на 300° по горизонтальній осі, на 90° по вертикальній. Також він оснащений патроном GU10, тож ви самі можете обрати лампу і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення. Світильник має фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому він виглядає цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів. Корпус світильника виконаний із алюмінію, що на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Мощность лампы | 20 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 185~265 B |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | GU10 |
| Угол свечения | 300 град. |
| Установка | Потолочная, Настенно-потолочная, Настенная |
| Форма | O - образная |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Тип светильника | Накладной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 167 мм |
| Диаметр | 55 мм |
| Длина | 167 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота , мм | 167 |
| Материал | Алюминий |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Ширина , мм | 110 |
- Цена: 274 ₴
- В наличии
- Код: ML311
Накладний поворотний світильник Feron ML311 чорний
274 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
