



Накладні світильники на ніжці та монтажній основі, з декоративним акриловим кільцем.
Можуть використовуватися у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі.
Керування світлом. Оснащені патроном GU10, тож ви самі можете обирати лампу для них, і таким чином керувати яскравістю та колірною температурою свічення.
Регулювання напрямку світлового потоку. Мають зручне регулювання напрямку світлового променя: на 330° у горизонтальній площині, на 180° у вертикальній площиніі.
Дизайн. Корпус світильника зі вставкою з матового акрилового полімеру, що ствоює ефект м’якого декоративного свічення при увікненому світильнику.
Естетичність конструкції. Світильнки мають зйомне фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Зручний монтаж. Світильники мають простий монтаж та надійну фіксацію. Оснащені клемними колодками для швидкого та зручного підключення світильника до мережі живлення.
Якість конструкції. Міцний корпус із алюмінію, що на відміну від дешевших аналогів з залізним корпусом, не схильний до корозії. Якісні комплектуючі.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення, що відповідає українським та європейськими стандартам електробезпеки.
Гарантія 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Направленный свет | Да |
| Напряжение сети | 185~265 B, 220 В, 220~240 В |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | GU10 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота , мм | 178 |
| Довжина ,мм | 178 |
| Материал | Метал+шкло |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Ширина , мм | 80 |
- Цена: 425 ₴
- В наличии
- Код: ML318,
Світильник Feron ML318 накладний поворотний Чорний
425 ₴
- +380 (96) 950-65-29

