



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна стельова люстра в стилі лофт на п’ять лампочок прекрасно підійде під стильний і сучасний інтер’єр. Каркас люстри пофарбований в чорний матовий колір з елементами античної бронзи, які створюють контраст на тлі основного кольору. Люстра підійде для приміщень із середніми та високими стелями. Лаконічний дизайн і елементи декору повторюють форми плафона підкреслять інтер’єр приміщення. Плафони даної моделі зроблені з міцного прозорого тонованого скла. Плафон кріпиться до каркасу за затисках, завдяки чому плафон легко знімати і вішати. Патрони типу Е27 дозволяють використовувати більшість з представлених на ринку лампочок. Підійдуть лампочки розміру G45.
Стельова люстра на п’ять лампочок.
Тип патрона – Е27
Колір каркаса – чорний + антична бронза
Висота люстри – 320 мм
Діаметр люстри – 610 мм
Стельова люстра на п’ять лампочок.
Тип патрона – Е27
Колір каркаса – чорний + антична бронза
Висота люстри – 320 мм
Діаметр люстри – 610 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество источников света | 5 |
| Производитель | Прометей |
| Тип светильника | Потолочный |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 61 см |
| Высота | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Метал+шкло |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Управление | Вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Цвет арматуры (основания) | Чорний-антик |
| Діаметр, мм | 610 |
| Висота , мм | 320 |
| Стиль исполнения | Loft |
- Цена: 2 220 ₴
- В наличии
- Код: P5-N3602/5 BK+AB
Люстра стельова в стилі лофт Прометей P5-N3602/5 BK+AB чорний+антик
2 220 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
