



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зустрічайте саму хітову модель в хромованому виконанні!
Світлодіодна люстра має декілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, синє LED підсвічування, червоне LED підсвічування, рожеве LED підсвічування, поєднаний режим - будь основне світло плюс будь-який колір світлодіодного підсвічування - все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який поставляється разом з люстрою.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу - акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний - його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн з хромованими частинами, пульт, димер, додаткове підсвічування різних кольорів - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Світлодіодна люстра має декілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, синє LED підсвічування, червоне LED підсвічування, рожеве LED підсвічування, поєднаний режим - будь основне світло плюс будь-який колір світлодіодного підсвічування - все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який поставляється разом з люстрою.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу - акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний - його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн з хромованими частинами, пульт, димер, додаткове підсвічування різних кольорів - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 8 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Мощность лампы | 175 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет арматуры (основания) | Коричневый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Производитель | Diasha |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 175 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Цвет плафона | Коричневый |
| Диммер | Да |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл/пластик |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Температура кольору , К | 2700-4100-6400+підсвітка |
| Потужність споживання , W | 175w |
| Висота , мм | 160 |
| Довжина ,мм | 1050 |
| Ширина , мм | 800 |
| Світловий потік lm | 12925 |
| Управление | Пульт+ вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Форма | Круглый |
- Цена: 5 465 ₴
- В наличии
- Код: A8022/8CF LED RGB dimm
Люстра Світлодіодна LED Diasha А8022/8CF RGB 175 W коричнева
5 465 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
