




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна стельова люстра у стилі лофт на п'ять лампочок чудово підійде під стильний та сучасний інтер'єр. Каркас люстри пофарбований у чорний матовий колір із елементами античної бронзи, які створюють контраст на тлі основного кольору. Люстра підійде для приміщень із середніми та високими стелями. Лаконічний дизайн та елементи декору повторюючі форми плафона підкреслять інтер'єр приміщення. Плафони даної моделі виготовлені з міцного прозорого тонованого скла. Плафон кріпиться до каркаса за затискачі, завдяки чому плафон легко знімати і одягати. Патроні типу Е27 дозволяють використовувати більшість з наданих на ринку лампочок. Підійдуть лампочки розміру G45.
Люстра люстра на п'ять лампочок. Тип патрона Е27. Колір каркасу: чорний+антична бронза.
Висота люстри – 600 мм
Діаметр люстри – 550 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Лофт |
| Количество источников света | 3 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Бронза, Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Прометей |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Многолучевая |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 55 см |
| Высота | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Метал+шкло |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Управление | Вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Діаметр, мм | 770 |
| Висота , мм | 600 |
- Цена: 1 220 ₴
- В наличии
- Код: P5-N3540/3 AB+BK
Люстра стельова в стилі Лофт на 3 лампи Прометей P5-N3540/3 AB+BK
1 220 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
