
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра світлодіодна на 5 джерел світла (вбудовані світлодіоди), акрил, пульт ду з діммером, колір каркаса білий, ширина 58 см, довжина 58 см, висота 11 см, каркас метал, потужність 150 Вт.
Основні
Виробник SVET
Країна виробник Китай
Стиль виконання Хай-тек
Кількість джерел світла 5
Матеріал плафона, підвісок Акрил
Матеріал каркасу Метал
Тип лампи Світлодіодна
Потужність лампи 150 Вт
Напруга мережі 220~240 В
Ступінь захисту IP 20
Тип вимикача Настінний
Пульт дистанційного керування Так
Колір арматури (підстави) Білий
Стан Новий
Габаритні розміри
Довжина 58 см
Ширина 58 см
Висота 11 см
Основні
Виробник SVET
Країна виробник Китай
Стиль виконання Хай-тек
Кількість джерел світла 5
Матеріал плафона, підвісок Акрил
Матеріал каркасу Метал
Тип лампи Світлодіодна
Потужність лампи 150 Вт
Напруга мережі 220~240 В
Ступінь захисту IP 20
Тип вимикача Настінний
Пульт дистанційного керування Так
Колір арматури (підстави) Білий
Стан Новий
Габаритні розміри
Довжина 58 см
Ширина 58 см
Висота 11 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 5 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Мощность лампы | 150 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Производитель | Свет |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 150 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Квадратная |
| Цвет плафона | Белый |
| Диммер | Да |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Квадратная |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 58 см |
| Ширина | 58 см |
| Высота | 11 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл/пластик |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Температура кольору , К | 3000-6000 |
| Потужність споживання , W | 150w |
| Висота , мм | 110 |
| Довжина ,мм | 580 |
| Ширина , мм | 580 |
| Управление | Пульт+ вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
- Цена: 1 840 ₴
- В наличии
- Код: SL-5342/4+1 WT
Люстра світлодіодна Led білого кольору Свет SL-5342/4+1 WT з пультом 150W
1 840 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
