
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна класична люстра виконана з якісних матеріалів.
Ця модель світильника створить домашній затишок для вашої кімнати . Саме мінімалізм моделі і є її родзинкою. Плафони виконані зі шкла.
Патрон з цоколем Е-27 дозволить легко підібрати необхідну лампочку з бажаною кількістю світла.
Кількість джерел світла 6
Колір плафону Бронза
Колір каркасу Комбінований
Матеріал плафону скло
Матеріал каркасу метал
Наявність абажура нет
Стандарт патрону E27
Вид кріплення планка
Висота (см) 50
Ширина (см) 92
Довжина (см) 92
Ця модель світильника створить домашній затишок для вашої кімнати . Саме мінімалізм моделі і є її родзинкою. Плафони виконані зі шкла.
Патрон з цоколем Е-27 дозволить легко підібрати необхідну лампочку з бажаною кількістю світла.
Кількість джерел світла 6
Колір плафону Бронза
Колір каркасу Комбінований
Матеріал плафону скло
Матеріал каркасу метал
Наявність абажура нет
Стандарт патрону E27
Вид кріплення планка
Висота (см) 50
Ширина (см) 92
Довжина (см) 92
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Лофт |
| Количество источников света | 6 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Свет |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Многолучевая |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Шар |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 50 см |
| Диаметр | 92 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Метал+шкло |
| Управление | Вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Висота , мм | 500 |
| Ширина , мм | 920 |
- Цена: 3 170 ₴
- В наличии
- Код: DX-2011-6 BK-DGD
Люстра Лофт Свет DX-2011-6 BK-DGD на 6 плафонів
3 170 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
