

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник на одне джерело світла, патрон Е-27, каркас металевий золотого кольору, плафон скло, висота каркаса 18 см, ширина 13 см, висота самого підвісу регулюється.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 18 см |
| Ширина | 13 см |
| Основні | |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Лофт |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет арматуры (основания) | Золото |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Свет |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Подвесной |
| Цвет плафона | Белый |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Шар |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Метал+шкло |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Управление | Вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Висота , мм | 180 |
| Ширина , мм | 130 |
| Форма | Круглый |
- Цена: 695 ₴

