
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна лампа REFLED-4 від виробника HOROZ вироблена з використанням світлодіодів SMD LED, які забезпечують максимально можливу яскравість світла. Така лампа може заощадити вам гроші не тільки тому, що вона приблизно на 80% в порівнянні з лампами розжарювання такої ж яскравості.
Лампа має потужність 4W, колір освітленості - 4200К (нейтральний), а цоколь - e14.
LED лампа довговічна і екологічно чиста. Термін експлуатації такої лампи - 30000 годин безперервної роботи.
Лампа значно міцніше ніж інші види, оскільки виготовлена з пластику і алюмінію.
Гарантія від виробника - 2 роки з моменту продажу клієнту.
Лампа має потужність 4W, колір освітленості - 4200К (нейтральний), а цоколь - e14.
LED лампа довговічна і екологічно чиста. Термін експлуатації такої лампи - 30000 годин безперервної роботи.
Лампа значно міцніше ніж інші види, оскільки виготовлена з пластику і алюмінію.
Гарантія від виробника - 2 роки з моменту продажу клієнту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Максимальная цветовая температура | 4200 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Минимальная цветовая температура | 4200 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 180 В |
| Мощность | 4 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E14 |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 39 мм |
| Длина | 70 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 210 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина ,мм | 70 |
| Материал | Пластик |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Ресурс роботи . год. | 25000 |
| Світловий потік lm | 210 |
| Температура кольору , К | 4200 |
| Ширина , мм | 39 |
- Цена: 56 ₴
- В наличии
- Код: 001-039-0004
Лампочка R39 E14 4W 4200K 230V HOROZ ELECTRIC
56 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
