
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна лампа REFLED-10 E27 4200K від виробника Horoz Electric вироблена з використанням світлодіодів SMD LED, що забезпечують максимально можливу яскравість світла. Використовується для освітлення приміщень, які потребують високий рівень яскравості. Така лампа може заощадити вам гроші не тільки тому, що вона приблизно на 80% більше енергоефективна, ніж інші види ламп, вона також виробляє набагато менше тепла, ніж люмінесцентні, галогенові і лампи розжарювання.
Лампа має потужність 10W, у порівнянні з лампами розжарювання це приблизно 100W. Колір освітленості - 4200К (нейтральний білий ), а цоколь - стандартний е27.
LED лампа довговічна та екологічно чиста. Термін експлуатації такої лампи - 25000 годин безперервної роботи.
Лампа не містить шкідливих речовин, що робить її більш чистою альтернативою люмінесцентної.
Світлодіоди є одними з найбільш перспективних технологій сьогодні. Таке освітлення має чудовий індекс передачі кольору, тому ви можете більш точно бачити колір освітлених предметів.
Світлодіоди можуть відтворювати такі ж умови освітлення, що і в люмінесцентних лампах, при цьому вони прослужать довше і споживають менше енергії.
В якості додаткового бонусу, всі світлодіоди відповідають вимогам RoHS. Працює така лампа при напрузі 175-250V/ 50/60Hz, вона миттєво запускається без необхідності прогріву та добре працює в холодну погоду.
Лампа значно міцніше ніж інші види, оскільки виготовлена з пластмаси замість скла.
Лампа має потужність 10W, у порівнянні з лампами розжарювання це приблизно 100W. Колір освітленості - 4200К (нейтральний білий ), а цоколь - стандартний е27.
LED лампа довговічна та екологічно чиста. Термін експлуатації такої лампи - 25000 годин безперервної роботи.
Лампа не містить шкідливих речовин, що робить її більш чистою альтернативою люмінесцентної.
Світлодіоди є одними з найбільш перспективних технологій сьогодні. Таке освітлення має чудовий індекс передачі кольору, тому ви можете більш точно бачити колір освітлених предметів.
Світлодіоди можуть відтворювати такі ж умови освітлення, що і в люмінесцентних лампах, при цьому вони прослужать довше і споживають менше енергії.
В якості додаткового бонусу, всі світлодіоди відповідають вимогам RoHS. Працює така лампа при напрузі 175-250V/ 50/60Hz, вона миттєво запускається без необхідності прогріву та добре працює в холодну погоду.
Лампа значно міцніше ніж інші види, оскільки виготовлена з пластмаси замість скла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Максимальная цветовая температура | 4200 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Минимальная цветовая температура | 4200 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 180 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина ,мм | 105 |
| Материал | Пластик |
| Напруга живлення, V | 175-265V |
| Потужність споживання , W | 10w |
| Ресурс роботи . год. | 25000 |
| Світловий потік lm | 720 |
| Температура кольору , К | 4200 |
| Ширина , мм | 63 |
- Цена: 88 ₴
- В наличии
- Код: 001-041-0010
Лампочка R63 E27 10W 4200K 230V HOROZ ELECTRIC
88 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
