
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна лампочка PREMIER-10 E27 4200K від виробника Horoz Electric вироблена з використанням світлодіодів SMD LED, що забезпечують максимально можливу яскравість світла. Така лампа може заощадити вам гроші не тільки тому, що вона приблизно на 80% більше енергоефективна, ніж інші види ламп, вона також виробляє набагато менше тепла, ніж люмінесцентні, галогенові і лампи розжарювання.
Лампа має потужність 10W, у порівнянні з лампами розжарювання це приблизно 100W. Колір освітленості - 4200К (нейтральний білий ), а цоколь - стандартний е27.
LED лампа довговічна та екологічно чиста. Термін експлуатації такої лампи - 25000 годин безперервної роботи.
Лампа не містить шкідливих речовин, що робить її більш чистою альтернативою люмінесцентної.
Світлодіоди є одними з найбільш перспективних технологій сьогодні. Таке освітлення має чудовий індекс передачі кольору, тому ви можете більш точно бачити колір освітлених предметів.
Світлодіоди можуть відтворювати такі ж умови освітлення, що і в люмінесцентних лампах, при цьому вони прослужать довше і споживають менше енергії.
В якості додаткового бонусу, всі світлодіоди відповідають вимогам RoHS. Працює така лампа при напрузі 220-240V/ 50/60Hz, вона миттєво запускається без необхідності прогріву та добре працює в холодну погоду.
Лампа значно міцніше ніж інші види, оскільки виготовлена з пластмаси замість скла.
Лампа має потужність 10W, у порівнянні з лампами розжарювання це приблизно 100W. Колір освітленості - 4200К (нейтральний білий ), а цоколь - стандартний е27.
LED лампа довговічна та екологічно чиста. Термін експлуатації такої лампи - 25000 годин безперервної роботи.
Лампа не містить шкідливих речовин, що робить її більш чистою альтернативою люмінесцентної.
Світлодіоди є одними з найбільш перспективних технологій сьогодні. Таке освітлення має чудовий індекс передачі кольору, тому ви можете більш точно бачити колір освітлених предметів.
Світлодіоди можуть відтворювати такі ж умови освітлення, що і в люмінесцентних лампах, при цьому вони прослужать довше і споживають менше енергії.
В якості додаткового бонусу, всі світлодіоди відповідають вимогам RoHS. Працює така лампа при напрузі 220-240V/ 50/60Hz, вона миттєво запускається без необхідності прогріву та добре працює в холодну погоду.
Лампа значно міцніше ніж інші види, оскільки виготовлена з пластмаси замість скла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Максимальная цветовая температура | 4200 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Минимальная цветовая температура | 4200 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 180 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Тип цоколя | Резьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина ,мм | 108 |
| Материал | Пластик |
| Напруга живлення, V | 175-265V |
| Потужність споживання , W | 10w |
| Світловий потік lm | 1000 |
| Температура кольору , К | 4200 |
| Ширина , мм | 60 |
- Цена: 48 ₴
- В наличии
- Код: 001-006-00102
Лампочка A60 E27 10W 4200K 230V HOROZ ELECTRIC
48 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
