



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра виконана в стилі арт-деко. На каркасі кольору хром розміщені підвіски з цього кришталю ,який не мутніє з часом і зберігає перелив,за який так люблять кришталь. Вона відмінно впишеться у Ваш інтер'єр і додасть йому розкоші і блиску. Ця люстра підійде як для високих так і для середньої висоти стель. Абажури виконані з міцного і якісного текстилю. Люстра має кріплення "під гачок" і надійно фіксується на стелі.Завдяки регулюванню висоти стельової чаші люстру можна встановити під натяжну стелю. Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті. також можна встановити на планку без ланцюга.
Люстра з абажурами і елементами кришталю.
Колір основи: латунь/хром.
5 патронів Е14.
Люстра виконана в стилі "арт-деко", вона буде виглядати на високих і середньої висоти стелі.
Діаметр: 590 мм.
Висота: 960 мм
Люстра з абажурами і елементами кришталю.
Колір основи: латунь/хром.
5 патронів Е14.
Люстра виконана в стилі "арт-деко", вона буде виглядати на високих і середньої висоти стелі.
Діаметр: 590 мм.
Висота: 960 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Количество источников света | 5 |
| Материал плафона, подвесок | Текстиль |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E14 |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Серебристый |
| Цвет арматуры (основания) | Хром |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Прометей |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Подвесной |
| Форма | Многогранная |
| Цвет плафона | Серебряный |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип крепления | Крюк |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 59 см |
| Высота | 96 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл/пластик |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Управление | Вимикач |
| Тип крепежа | Стелевий гачок |
| Діаметр, мм | 590 |
| Висота , мм | 960 |
| Ширина , мм | 590 |
- Цена: 5 565 ₴
- В наличии
- Код: P13-6125/5 CH
Люстра підвісна класична з абажурами сріблястого кольору на 5 ламп P13-6125/5 CH
5 565 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
