
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лаконічний і в той же час дуже стильний дизайн цієї люстри на 1 лампу в стилі лофт підійде для цінителів мінімалізму і свободи думки в інтер'єрі.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і вельми практичні люди, які віддають перевагу комфорт і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простору, коворкінг, квеструми. За рахунок регулювання шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Незважаючи на схожість люстри на звичних представників серії "Молекула", у цій люстри є кілька переваг. По-перше, відкритий плафон, тепер ви практично не обмежені у виборі ламп, при цьому для заміни не треба знімати плафон. А по-друге, і це найголовніше перевага, люстра зроблена за принципом трансформера - ви самі можете розгорнути і направити плафони як захоче ваша фантазія!
Ідеально поєднується з лампою Едісона.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і вельми практичні люди, які віддають перевагу комфорт і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простору, коворкінг, квеструми. За рахунок регулювання шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Незважаючи на схожість люстри на звичних представників серії "Молекула", у цій люстри є кілька переваг. По-перше, відкритий плафон, тепер ви практично не обмежені у виборі ламп, при цьому для заміни не треба знімати плафон. А по-друге, і це найголовніше перевага, люстра зроблена за принципом трансформера - ви самі можете розгорнути і направити плафони як захоче ваша фантазія!
Ідеально поєднується з лампою Едісона.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Лофт |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Diasha |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 60 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Подвесной |
| Форма | Многогранная |
| Цвет плафона | Серый, Серебряный |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 12 см |
| Высота | 72 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Метал+шкло |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Висота , мм | 720 |
| Управление | Вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
- Цена: 975 ₴
- В наличии
- Код: 881-1BK
Люстра підвісна Лофт Diasha 881-1BK на один плафон чорна
975 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
