



Накладний світильник ML308 виконано з декоративним елементом - вставкою з матового акрилового полімеру в корпусі, що створює ефект м'якого декоративного свічення при увімкненому світильнику. Може використовуватися у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів та ін. Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтерері. Світильник оснащений патроном GU10, тож ви самі можете обирати лампу для них, таким чином керувати яскравістю та температурою свічення. Також мають зйомне фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи, завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів. Корпус виконано із алюмінію, що на відміну від дешевших аналогів з залізним корпусом, не схильний до корозії. Якісні комплектуючі.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Мощность лампы | 12 Вт |
| Направленный свет | Да |
| Напряжение сети | 185~265 B, 220 В, 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Цилиндрическая |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 110 мм |
| Диаметр | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота , мм | 110 |
| Діаметр, мм | 70 |
| Материал | Алюминий |
| Стиль | Loft |
- Цена: 295 ₴
- В наличии
- Код: ML308
Накладний світильник Feron ML308 чорний
295 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29

