

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Накладний світильник Feron ML304 може використовуеться в якості як основного, так акцентного освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торгівельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін. Світильник оснащений патроном GU10, тож ви самі можете обирати лампу для них, і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення. Також має зйомне фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Другой тип цоколя | GU10 |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Напряжение сети | 220 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Тип лампы | Энергосберегающая |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | GU10 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 125 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота , мм | 125 |
| Материал | Алюминий |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Ширина , мм | 96 |
- Цена: 425 ₴

