



Настінний світлодіодний світильник AL7720 на гнучкій ніжці, призначений для додаткового підсвічування. Завдяки гнучкій ніжці cвітильник легко повертається в різні сторони (360° у горизонтальній площині та 360° у вертикальній площині), що дозволяє без зусиль керувати напрямком світлового потоку. Світильник має вимикач, який вбудований в основу світильника, тому вам не доведеться встановлювати окремий вимикач для нього. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів. Комфортне світло без пульсацій - коефіцієнт пульсації <5%. Світильник забезпечують економію електроенергії до 80% у порівнянні з використанням аналогових світильників з галогенними. Ресурс роботи 30 000 годин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 200 лм |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Цвет свечения | Теплый |
| Цветовая температура | 3300К |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 370 мм |
| Диаметр | 35 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота , мм | 370 |
| Діаметр, мм | 35 |
| Материал | Алюминий |
| Потужність споживання , W | 3w |
| Світловий потік lm | 200 |
| Степень защиты | IP20 |
| Стиль | LED |
| Температура кольору , К | 3400 |
| Ширина , мм | 60 |
- Цена: 485 ₴
- В наличии
- Код: AL7720 чорний
Накладний поворотний світлодіодний світильник Feron AL7720 чорний
485 ₴
- +380 (96) 950-65-29

