



Модель Feron ML180 з лінійки акцентних світильників під лампу з поворотним механізмом.
Особливості та переваги світильника Feron ML180:
Керування світлом. Світильники оснащені патроном GU10, таким чином ви самі можете обрати лампу з потрібною яскравістю та колірною температурою
Регулювання напрямку світлового потоку. Світильник обертається тому можна змінювати напрямок світла на 330 та 80 градусів у двох площинах.
Естетичність конструкції. Модель має зйомне фіксуюче кільце яке перекриває контури лампи, завдяки чому світильник виглядає єдиною конструкцією.
Зручний монтаж, надійна фіксація та зручне підключення до мережі завдяки клемним колодкам
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, що не схильний до корозії у поєднанні з якісними комплектуючими.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення що відповідає українським та європейським стандартам
Гарантія 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Другой тип цоколя | GU10 |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Энергосберегающая |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Цилиндр |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота , мм | 120 |
| Діаметр, мм | 60 |
| Материал | Алюминий |
| Степень защиты | IP20 |
| Стиль | HI-TECH |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (енергозберігаюча) |
- Цена: 325 ₴
- В наличии
- Код: ML180 чорний
Накладний поворотний світильник Feron ML180 чорний
325 ₴
- +380 (96) 950-65-29

