

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Накладний світильник Feron ML303 може використову'ться в якості як основного, так акцентного освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торгівельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін. Світильник оснащений патроном GU10, тож ви самі можете обирати лампу для них, і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення. Також має зйомне фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Другой тип цоколя | GU10 |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Направленный свет | Нет |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Тип лампы | Энергосберегающая |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 90 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота , мм | 90 |
| Діаметр, мм | 80 |
| Материал | Алюминий |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (енергозберігаюча) |
- Цена: 435 ₴

