



Керування світлом. Світильники оснащені патроном GU10, тож ви самі можете обирати лампу і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення.
Естетичність конструкції. Світильники мають зйомне фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Зручний монтаж. Світильники мають простий монтаж та надійну фіксацію. Оснащені клемними колодками для швидкого та зручного підключення до мережі живлення. Основа світильника зручно з’єднується з корпусом завдяки різьбленню.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, що на відміну від дешевших аналогів з залізним корпусом не схильній до корозії. Якісні комплектуючі.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення, що відповідає українським та європейським стандартам електробезпеки.
Гарантія 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Направленный свет | Нет |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Тип лампы | Энергосберегающая |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 100 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота , мм | 100 |
| Діаметр, мм | 80 |
| Материал | Алюминий |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (енергозберігаюча) |
- Цена: 505 ₴

