

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактна стельова люстра ідеально підійде для невеликих приміщень з низькими стелями. Основа круглої форми з металу у золотому кольорі надає їй сучасного та стильного вигляду. Кришталевий плафон прозорого кольору циліндричної форми забезпечує якісне висвітлення простору.
Ширина люстри складає 13 см, а висота від потоку – 17 см, тому її можна використовувати як додаткове освітлення. Люстра оснащена стандартним цоколем Е27, що дозволяє використовувати різні типи ламп для налаштування освітлення.
Ширина люстри складає 13 см, а висота від потоку – 17 см, тому її можна використовувати як додаткове освітлення. Люстра оснащена стандартним цоколем Е27, що дозволяє використовувати різні типи ламп для налаштування освітлення.
| Основные | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Классический |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Золотистый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Свет |
| Состояние | Новое |
| Форма плафона | Цилиндр |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 17 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Длина | 17 мм |
| Диаметр | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип крепления | Планка |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Діаметр, мм | 130 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Висота , мм | 170 |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Напряжение сети | 180~265 В |
- Цена: 410 ₴
- В наличии
- Код: SR-N3897/1H FG
Світильник стельовий кришталевий Свет SR-N3897/1H FG
410 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
