
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник від комарів Lemanso LMN106
Знищувач комах є ефективним, екологічним і нешкідливим електричним приладом.
Призначений для приваблювання комарів, москітів, летючих метеликів та інших летючих комах в нічний час і знищує комах під впливом електричного струму на сітці.
Принцип роботи: Ультрафіолетове випромінювання привертає летючих комах, комахи підлітають до світильника і торкаються до металевої сітки та гинуть. Падають в спеціальний піддон, який потім очищають у міру забруднення.
Де потрібні такі спеціальні лампи знищувачі: там де летючі комахи не тільки заважають, а й заборонені. Наприклад, на складах або харчової промисловості, тваринницьких фермах, кухні в ресторанах, кафе або на терасі під час відпочинку в заміському будинку.
Світильники можуть застосовуватися в побутових, офісних, торгових і виробничих приміщеннях, а також зовні приміщень, але під навісом від зовнішніх опадів для забезпечення захисту від попадання вологи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lemanso |
| Материал корпуса | Металл |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От мух, От летающих насекомых, От комаров, От мошек, От ползающих насекомых |
| Площадь действия | 70 кв.м |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Принцип действия | Электрический |
| Тип | Ловушка/уничтожитель насекомых |
| Тип питания | Сеть 220 В, Сеть 230 В |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 410 мм |
| Диаметр | 110 мм |
| Длина | 535 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество ламп | 2 шт |
| Мощность лампы | 10 Вт |
- Цена: 1 035 ₴

