
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна підвісна люстра на чотири джерела світла, патрон Е-14, плафони скло, колір каркаса хром, довжина 58 см, ширина 58 см, висота 50 см.
Стилі "Нордік" і "скандинавський лофт" міцно входять в наш побут. В Україні як і в минулі часи все більший вплив на моду культуру і дизайн роблять "варяги". Наша компанія намагаючись не відставати від трендів готова представити нові космічні люстри в стилі скандинавський лофт. Подібне напрямок зовсім недавно викликало фурор в світі люстр на виставці в Мілані. І ось люстри в такому стилі вже доступні до покупки в Україні.
Ми не дарма назвали їх "космічними" адже їх дизайн навіяний елементами інтер'єру абсерваторіі і картинами абстракціоністів і супрематистів початку двадцятого століття. Баланс ліній і форм утворених світильниками цієї колекції запросто створить ілюзію об'ємної картини наприклад Казимира Малевича. Відобразивши уявлення про гармонію космосу. На додаток до ідей ввібрав від великих графіків серія приправлена елементами космічної ери - великої пори місячної гонки, придорожніх закусочних блискучих хромом і перших експериментів з пластиком.
Перші люстри в цій космічної серії носили назви eclipse (затемнення - тонка дуга світла в темряві), orion (сузір'я Оріона, він же зоряний пояс - розсип яскравих зірок в нічному небі), aurora (ранкова зірка, богиня ранкової зорі - легкість світанкового неба і перших променів золотого сонця).
Стилі "Нордік" і "скандинавський лофт" міцно входять в наш побут. В Україні як і в минулі часи все більший вплив на моду культуру і дизайн роблять "варяги". Наша компанія намагаючись не відставати від трендів готова представити нові космічні люстри в стилі скандинавський лофт. Подібне напрямок зовсім недавно викликало фурор в світі люстр на виставці в Мілані. І ось люстри в такому стилі вже доступні до покупки в Україні.
Ми не дарма назвали їх "космічними" адже їх дизайн навіяний елементами інтер'єру абсерваторіі і картинами абстракціоністів і супрематистів початку двадцятого століття. Баланс ліній і форм утворених світильниками цієї колекції запросто створить ілюзію об'ємної картини наприклад Казимира Малевича. Відобразивши уявлення про гармонію космосу. На додаток до ідей ввібрав від великих графіків серія приправлена елементами космічної ери - великої пори місячної гонки, придорожніх закусочних блискучих хромом і перших експериментів з пластиком.
Перші люстри в цій космічної серії носили назви eclipse (затемнення - тонка дуга світла в темряві), orion (сузір'я Оріона, він же зоряний пояс - розсип яскравих зірок в нічному небі), aurora (ранкова зірка, богиня ранкової зорі - легкість світанкового неба і перших променів золотого сонця).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Лофт |
| Количество источников света | 4 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E14 |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Хром |
| Цвет арматуры (основания) | Хром |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Свет |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Подвесной |
| Цвет плафона | Хром |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Шар |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 58 см |
| Ширина | 58 см |
| Высота | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Метал+шкло |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Діаметр, мм | 580 |
| Висота , мм | 500 |
| Управление | Вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Форма | Круглый |
- Цена: 2 730 ₴
- В наличии
- Код: DF-3007-4 CR
Люстра Loft Свет DF-3007-4 CR срібляста на тросах
2 730 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
