
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вимикач Schneider Electric Asfora EPH2100123 кремового кольору - це готовий до встановлення виріб з 3 накладками. Вимикач трьохклавішний. Розміри цього вимикача 83 мм, 43 мм і 83 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Вимикач досить стійкий. Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Оновлені вимикачі Asfora тепер мають менші, більш компактні механізми, профільовані супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, монтажні лапки з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цих вимикачів. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Дистанционное управление | Нет |
| Количество клавиш | 3 шт |
| Материал контакта | Медь |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Наружный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Клавишный |
| Тип диммера | Клавишный |
| Цвет кнопки | Кремовый |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 43 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вимикач, розетка, рамка | Вимикач |
- Цена: 170 ₴
- Нет в наличии
- Код: EPH2100123
Вимикач триклавішний Schneider Electric Asfora без підсвітки кремовий EPH2100123
170 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

