
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вимикач Schneider Electric Asfora EPH1400121 білого кольору - це готовий до встановлення виріб з накладкою. Вимикач одноклавішний з LED-підсвіткою, що полегшує пошук вимикача у темряві. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм вимикача 10 A, потужність 2300 Вт. Вимикач має ширину 83 мм, висоту 83 мм і глибину 43 мм, а його глибина виступу становить 15 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Вимикач виготовлено з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Має мідний провідник. Він отримав сертифікати NF, TSE, VDE. Більше того, він цілком відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті. Оновлені вимикачі Asfora тепер мають менші, компактніші вставки, профільовані супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, монтажні лапки з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цих вимикачів. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Голосовое управление | Нет |
| Количество клавиш | 1 шт |
| Материал контакта | Медь |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Номинальный ток | 10 А |
| Подсветка | Да |
| Сечение подключаемых проводов | 2.5 кв.мм |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Встроенный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Клавишный |
| Цвет кнопки | Белый |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 83 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| __Наявність | Да |
| Вимикач, розетка, рамка | Вимикач |
| Висота , мм | 83 |
| Материал | Пластик АВС |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Номинальный ток, А | 10 |
| Серия | Asfora |
| Цвет | Белый |
| Ширина , мм | 83 |
- Цена: 190 ₴
- Нет в наличии
- Код: EPH1400121
Вимикач Schneider Electric Asfora одноклавішний з підсвічуванням Білий EPH1400121
190 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

