
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розетка Schneider Electric Asfora EPH3000121 білого кольору - це готовий до встановлення виріб. Конфігурація вихідних полюсів розетки 2P. Номінальний струм 16 А, потужність 3680 Вт. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Її ширина 83 мм, висота 83 мм і глибина 42 мм, а глибина виступу становить 10 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20. Підключення - підйомні клеми. Виготовлена з матеріалу ABS (акрилонітрилбутадієн-стирол), ABS + PC. Розетка має мідний провідник. Повністю відповідає стандарту IEC 60884-1. Вона також отримала сертифікати SEP-BBJ, TSE. Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Заземление | Нет |
| Защитная крышка | Нет |
| Защитные шторки | Нет |
| Количество разъемов | 1 |
| Материал контакта | Медь |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальный ток | 16 А |
| Сечение подключаемых проводов | 2.5 кв.мм |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Накладной |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 83 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| __Наявність | Да |
| Вимикач, розетка, рамка | Розетка |
| Висота , мм | 83 |
| Материал | Пластик АВС |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Номинальный ток, А | 16 |
| Серия | Asfora |
| Цвет | Белый |
| Ширина , мм | 83 |
- Цена: 145 ₴
- Нет в наличии
- Код: EPH3000121
Розетка одинарна Schneider Electric Asfora без заземлення Білий EPH3000121
145 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

