
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розетка Schneider Electric Asfora EPH2900121 білого кольору - це готовий до встановлення виріб. Конфігурація вихідних полюсів розетки 2x2P з заземленням. Номінальний струм 16 А, потужність 3680 Вт. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. 83 мм, 83 мм і 42 мм - це ширина, висота і глибина відповідно, а його виступаюча глибина становить 10 мм. Передбачено прихований монтаж. Поверхня глянцева, що створює відчуття розкоші в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Підключення - підйомні клеми. Розетка виконана з ABS (акрилонітрилбутадієн-стирол), ABS + PC. Розетка має мідний провідник. Повністю відповідає стандарту IEC 60884-1. Також отримала сертифікати TSE, VDE. Розетка є екологічним продуктом преміум-класу. Не містить ртуті. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Заземление | Да |
| Защитная крышка | Нет |
| Защитные шторки | Нет |
| Количество разъемов | 1 |
| Материал контакта | Медь |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальный ток | 16 А |
| Сечение подключаемых проводов | 2.5 кв.мм |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Встроенный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 42 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| __Наявність | Да |
| Вимикач, розетка, рамка | Розетка |
| Висота , мм | 83 |
| Материал | Пластик АВС |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Номинальный ток, А | 16 |
| Серия | Asfora |
| Цвет | Белый |
| Ширина , мм | 83 |
- Цена: 180 ₴
- Нет в наличии
- Код: EPH2900121
Розетка одинарна з заземленням Schneider Electric Asfora Білий EPH2900121
180 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

