
Описание
Характеристики
Информация для заказа
TV розетка Schneider Electric Asfora EPH3200121 білого кольору - це готовий до встановлення виріб. TV розетка – кінцева, а штекер типу "тато" IEC 9,52 мм. Спосіб кріплення - монтажні лапки. Розмір цієї TV розетки становить 83 мм, 83 мм і 38 мм, з глибиною виступу 10 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Клеми безгвинтові. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з матеріалу ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол). Має мідний провідник. Крім того, вона має знак якості CE. На додаток, TV розетка кваліфікується як екологічний продукт преміумклас. Не містить ртуті. Крім того, TV розетка спеціально розроблена для житлових та невеликих комерційних приміщень. Asfora - це серія електроустановчих виробів, включаючи електричні вимикачі, світлорегулятори, інформаційні та силові розетки, а також вимикачі для жалюзі. Витончений елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер’єром. Продукція Asfora приємна на дотик, як і на око, виготовлена з високоякісних матеріалів, які з часом не жовтіють.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 83 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| __Наявність | Да |
| Вимикач, розетка, рамка | Розетка |
| Висота , мм | 83 |
| Материал | Пластик АВС |
| Серия | Asfora |
| Ширина , мм | 83 |
| Состояние | Новое |
| Материал контакта | Медь |
| Номинальный ток | 10 А |
| Количество разъемов | 1 |
| Возможность подзарядки от USB | False |
| Цвет корпуса | Белый |
| Защитные шторки | False |
| Материал корпуса | Пластик |
| Защитная крышка | False |
| Способ установки | Накладной |
| Степень защиты IP | 20 |
- Цена: 260 ₴

