
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Горизонтальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5800221 2-постова білого кольору. Розмір цієї рамки становить 154 мм, 83 мм і 9 мм. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу. Рамка сертифікована як екологічно чистий продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shneider Electric |
| Количество разъемов | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Способ установки | Накладной |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 9 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| __Наявність | Да |
| Вимикач, розетка, рамка | Рамка |
| Материал | Пластик |
| Серия | Asfora |
- Цена: 75 ₴
- Нет в наличии
- Код: EPH5800221
Рамка Schneider Electric Asfora двомісна горизонтальна Білий EPH5800221
75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

