
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Горизонтальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5800321 3-постова білого кольору. Її розміри 225 мм, 83 мм, 9 мм. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу. Рамка сертифікована як екологічно чистий продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів. Крім того, рамка спеціально розроблена для житлових та невеликих комерційних приміщень. Рамка має витончений і сучасний дизайн
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Количество разъемов | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Способ установки | Накладной |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 225 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| __Наявність | Да |
| Материал | Пластик |
| Серия | Asfora |
| Цвет | Белый |
- Цена: 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: EPH5800321
Рамка Schneider Electric Asfora тримісна горизонтальна Білий EPH5800321
100 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

