
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перемикач Schneider Electric Asfora EPH0400123 кремового кольору - це готовий до встановлення виріб з накладкою. Перемикач одноклавішний. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм перемикача 10 A, потужність 2300 Вт. 83 мм, 83 мм і 43 мм - це ширина, висота і глибина відповідно, а його виступаюча глибина становить 15 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить його яскравим та привабливим. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Перемикач виготовлений з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику, що робить його максимально стійким. Має мідний провідник. Він отримав сертифікати NF, TSE, VDE. Цей перемикач відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Більше того, цей перемикач кваліфікується як екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті. Оновлені перемикачі Asfora тепер мають менші, більш компактні механізми, профільовані супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, монтажні лапки з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цих перемикачів. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Дистанционное управление | Нет |
| Количество клавиш | 2 шт |
| Максимальная нагрузка на линию | 2300 Вт |
| Материал контакта | Медь |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальный ток | 10 А |
| Подсветка | Нет |
| Сечение подключаемых проводов | 2.5 кв.мм |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Встроенный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Клавишный |
| Тип диммера | Клавишный |
| Цвет кнопки | Кремовый |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 43 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| __Наявність | Да |
| Вимикач, розетка, рамка | Вимикач |
| Материал | Пластик |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Номинальный ток, А | 10 |
| Серия | Asfora |
| Цвет | Крем |
- Цена: 160 ₴
- Нет в наличии
- Код: EPH0400123
Вимикач Schneider Electric Asfora прохідний одноклавішний Кремовий EPH0400123
160 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

