
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розетка Schneider Electric Asfora EPH3000123 кремового кольору - це готовий до встановлення виріб. Конфігурація вихідних полюсів розетки 2P. Номінальний струм 16А, потужність 3680Вт. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Його розміри 83 мм, 83 мм, 42 мм, а глибина виступу становить 10 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20. Підключення - підйомні клеми. Виготовлена з матеріалу ABS (акрилонітрилбутадієн-стирол), ABS + PC. Розетка має мідний провідник. Повністю відповідає стандарту IEC 60884-1. Вона також отримала сертифікати SEP-BBJ, TSE. Більше того, ця розетка кваліфікується як екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Заземление | Нет |
| Защитная крышка | Нет |
| Защитные шторки | Нет |
| Количество разъемов | 1 |
| Материал контакта | Медь |
| Материал корпуса | Термопластик, Пластик |
| Номинальный ток | 16 А |
| Сечение подключаемых проводов | 2.5 кв.мм |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Накладной |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 83 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| __Наявність | Да |
| Вимикач, розетка, рамка | Розетка |
| Висота , мм | 83 |
| Материал | Пластик АВС |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Номинальный ток, А | 16 |
| Серия | Asfora |
| Цвет | Крем |
| Ширина , мм | 83 |
- Цена: 145 ₴

