
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Горизонтальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5800421 4-постова білого кольору. 296 мм, 83 мм і 9 мм - це ширина, висота і глибина відповідно. Глянцеве покриття робить його яскравим та привабливим. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу. Рамка дуже надійна та стійка. Це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів. Рамка спеціально розроблена для житлових та невеликих комерційних приміщень. Рамка має витончений і сучасний дизайн
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Количество разъемов | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Встроенный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 9 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| __Наявність | Да |
| Материал | Пластик |
| Серия | Asfora |
| Цвет | Белый |
- Цена: 125 ₴
- Нет в наличии
- Код: EPH5800421
Рамка на 4 місця горизонтальна Schneider Electric Asfora Білий EPH5800421
125 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

