
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подвійна розетка Schneider Electric Asfora EPH9900121 білого кольору - це готовий до встановлення виріб. Конфігурація вихідних полюсів розетки 2x2P+Е з заземленням. Номінальний струм становить 16 А, потужність 3680 Вт. Спосіб кріплення - монтажні лапки. Розміри 83 мм, 123 мм, 46 мм, а глибина виступу становить 23 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Підключення - підйомні клеми. Виготовлена з матеріалу ABS (акрилонітрилбутадієн-стирол), ASA + PC. Має мідний провідник. Повністю відповідає стандарту IEC 60884-1. Також отримала сертифікати UKR, VDE. Розетка сертифікована як екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів. Крім того, ця розетка спеціально розроблена для житлових та невеликих комерційних приміщень. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Заземление | Да |
| Количество разъемов | 2 |
| Материал контакта | Медь |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальный ток | 16 А |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Накладной |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 123 мм |
| Длина | 43 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| __Наявність | Да |
| Вимикач, розетка, рамка | Розетка |
| Висота , мм | 83 |
| Материал | Пластик АВС |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Номинальный ток, А | 16 |
| Серия | Asfora |
| Цвет | Белый |
| Ширина , мм | 123 |
- Цена: 255 ₴
- Нет в наличии
- Код: EPH9900121
Розетка подвійна з заземленням Schneider Electric Asfora Білий EPH9900121
255 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

