
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вертикальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5810323 3-постова кремового кольору. Його розміри 83 мм, 225 мм, 9 мм. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу. Рамка дуже надійна та стійка. Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів. Рамка спеціально розроблена для житлових та невеликих комерційних приміщень. Рамка має витончений і сучасний дизайн
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Количество разъемов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Встроенный |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 225 мм |
| Длина | 9 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вимикач, розетка, рамка | Рамка |
| Висота , мм | 225 |
| Материал | Пластик АВС |
| Серия | Asfora |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет | Крем |
| Ширина , мм | 83 |
- Цена: 115 ₴
- Нет в наличии
- Код: EPH5810323
Рамка тримісна Schneider Electric ASFORA вертикальна кремовий EPH5810323
115 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

