
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійка світлодіодних прожекторів LL-1ХХХARD
Особливості та переваги світильників Ardero LL-1ХХХ ARD
Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус з алюмінію та розсіювач з загартованого скла.
Висока ступінь захисту IP65 та широкий діапазон робочих температур від -40 до +35С
Якісні світлодіоди Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, що є стійкими до виникнення світлових дефектів.
Економія Заощаджують понад 80% енергії у порівнянні з галогенними прожекторами, завдяки світловій технології.
Енергоефективність 80-90Lm/W
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardero |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал рассеивателя | Закаленное стекло |
| Мощность | 10 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рабочее напряжение (В) | 220-240 |
| Световой поток | 800 лм |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Способ освещения | Локальное освещение |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Прожектор |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая гамма | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Цоколь | LED module |
| Размеры | |
| Высота | 9.2 см |
| Длина | 10.4 см |
| Ширина | 2.1 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 35 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
- Цена: 135 ₴
- В наличии
- Код: LL-1010ARD
Світлодіодний прожектор Ardero LL-1010ARD 10W 800Lm 6500K
135 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
