
Нова серія багатоматричних прожекторів Feron виконанні з використанням виробником нових економічних технологій, зі збереженням типових показників енергоефективності та стандартів якості, що дозволило отримати більш конкурентноздатну вартість прожекторів.
Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус з литого під тиском алюмінія та загартованого ударостійкого скла. Високий рівень захисту IP65 та широкий діапазон робочих температур від -20 до +45С
Якісний драйвер Драйвер забезпечує стабільну роботу прожекторів у діапазоні напруги 120-230V. Коефіцієнт напруги (PF) 0,9.
Додатковий захист Драйвер прожектора додатково оснащен захистом від імпульсних перепадив до 2kV.
Якісні світлодіоди Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, які є стійкими до появлення світлових дефектів.
Компактний корпус Завдяки вузькому корпусу, можливий монтаж у ніши невеликої глибини та важкі для встановлення місця.
Енергоефективність 80Lm/W
Економія Заощаджує понад 70% енергії по зрівнянню з галогенними, мателогалогенними та натрієвимим прожекторами, завдяки світловій технології.
Ресурс роботи 30 000 годин
Гарантія 1рік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Источник света | Диоды |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал рассеивателя | Поликарбонат |
| Мощность | 50 Вт |
| Напряжение | 277 В |
| Рабочее напряжение (В) | 100-265 |
| Световой поток | 6000 лм |
| Светоотдача | 120 лм/Вт |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Способ освещения | Локальное освещение |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Прожектор |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая гамма | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Цоколь | LED module |
| Размеры | |
| Высота | 15 см |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 2.8 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 35 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Стиль исполнения | Модерн |
- Цена: 585 ₴

