
LED світильник накладний квадрат VIDEX 12W 5000K
Світильник накладний VIDEX - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн і відтворює приємне рівномірне світло. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Дані світильники мають тонкі рамки, що вигідно вирізняють їх з-поміж інших аналогів. Його розміри становлять усього 142x142x28мм. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 960Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | металл, пластик |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Мощность | 24 Вт/ч |
| Мощность лампы | 24 Вт |
| Напряжение сети | 185~265 B |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 1920 лм |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип светильника | Накладной |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный, Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Количество источников света | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 29 мм |
| Длина | 264 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Основные атрибуты | |
| Тип лампы | LED модуль |
| Цвет плафона | Черный, Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
- Цена: 550 ₴
- В наличии
- Код: VL-DLSS-245B-5074
LED світильник накладний квадрат VIDEX 24W 5000K чорний
550 ₴
- +380 (96) 950-65-29

