


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лампи для гірлянд белт-лайт та декоративного освітлення.
Різне свічення. Лампи представлені моделями з теплим свіченням 2700К та RGB-свіченням.
Міцний пластиковий розсіювач забезпечує міцність, довговічність ламп, та рівномірність розсіювання світлового потоку.
Форма ламп, стандартний цоколь Е27 та потужність, дозволяють використовувати їх як в гірляндах белт-лайт так і в будь-яких світильниках для вирішення різноманітних завдань в освітленні.
Гарантія 6 місяців.
Ресурс роботи складає 15 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Мощность | 1 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 15000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Шарик |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цоколь | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 80 мм |
| Длина | 120 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик, Алюминий |
| Рабочее положение | Вертикальное |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
- Цена: 135 ₴
- В наличии
- Код: LB-381 RGB
Світлодіодна лампа Feron LB-381 1Вт E27 RGB
135 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
