


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оновлені моделі лінійки накладних світлодіодних світильників з декоративним оздобленням.
Стильні та сучасні накладні світлодіодні світильники для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Зручний монтаж. Легко монтується завдяки спеціальному кріпленню.
Комфортне та якісне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
ІР40. Висока ступінь захисту від пилу.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні зі звичайними світильниками під лампу.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Стильні та сучасні накладні світлодіодні світильники для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Зручний монтаж. Легко монтується завдяки спеціальному кріпленню.
Комфортне та якісне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
ІР40. Висока ступінь захисту від пилу.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні зі звичайними світильниками під лампу.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardero |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность лампы | 18 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Световой поток | 1530 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип цоколя | LED module |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Тип лампы | LED модуль |
| Количество источников света | 1 |
| Источник света | LED module |
| Рабочее напряжение (В) | 220-240 |
| Мощность | 18 Вт |
| Тип светильника | Накладной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 см |
| Диаметр | 150 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Форма | Круглый |
- Цена: 275 ₴
- В наличии
- Код: AL801ARD 18W
Накладний світлодіодний світильник Ardero AL801ARD 18W коло 1530Lm 5000K 150*40mm
275 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
