


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оновлені моделі лінійки накладних світлодіодних світильників з декоративним оздобленням.
Стильні та сучасні накладні світлодіодні світильники для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Зручний монтаж. Легко монтується завдяки спеціальному кріпленню.
Комфортне та якісне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
ІР40. Висока ступінь захисту від пилу.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні зі звичайними світильниками під лампу.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Стильні та сучасні накладні світлодіодні світильники для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Зручний монтаж. Легко монтується завдяки спеціальному кріпленню.
Комфортне та якісне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
ІР40. Висока ступінь захисту від пилу.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні зі звичайними світильниками під лампу.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardero |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | LED module |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность | 18 Вт |
| Мощность лампы | 18 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Рабочее напряжение (В) | 220-240 |
| Световой поток | 1530 лм |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Количество источников света | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 см |
| Длина | 150 см |
| Ширина | 150 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 |
- Цена: 300 ₴
- В наличии
- Код: AL802ARD 18W
Накладний світлодіодний світильник Ardero AL802ARD 18W квадрат 1530Lm 5000K 150*150*40mm
300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
