




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Доповнення асортименту лінійними моделями з матовим розсіювачем
Однофазні трекові системи - дуже популярне рішення у сфері інтер’єрної підсвітки торговельних, житлових та інших приміщень. Це найкращий варіант для створення акцентного освітлення, коли необхідно підкреслити деталі інтер’єру. Завдяки дизайну, схожому на магнітні трекові світильники, ці моделі (особливо у поєднанні з вбудованими шинами CAB1004) створюють схожий на магнітні системи вид, але кінцева вартість такої системи освітлення зменшується.
Переваги та особливості:
Особливості використання. Моделі AL122 підходять для отримання лінії м'якого розсіяного освітлення
Широкі можливості застосування в інтер’єрі. Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень. Оптимальний дизайн та кут розсіювання дозволяють використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення.
Зручне та легке перемішення по всій довжині шини робить світильники кращим вибором для акцентного освітлення.
Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Однофазні трекові системи - дуже популярне рішення у сфері інтер’єрної підсвітки торговельних, житлових та інших приміщень. Це найкращий варіант для створення акцентного освітлення, коли необхідно підкреслити деталі інтер’єру. Завдяки дизайну, схожому на магнітні трекові світильники, ці моделі (особливо у поєднанні з вбудованими шинами CAB1004) створюють схожий на магнітні системи вид, але кінцева вартість такої системи освітлення зменшується.
Переваги та особливості:
Особливості використання. Моделі AL122 підходять для отримання лінії м'якого розсіяного освітлення
Широкі можливості застосування в інтер’єрі. Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень. Оптимальний дизайн та кут розсіювання дозволяють використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення.
Зручне та легке перемішення по всій довжині шини робить світильники кращим вибором для акцентного освітлення.
Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Мощность лампы | 30 Вт |
| Световой поток | 1700 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Форма | I-образная |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 41 мм |
| Длина | 478 мм |
| Ширина | 33 мм |
- Цена: 590 ₴
- В наличии
- Код: AL122 30W білий
Трековий світильник Ardero AL122 30W 4000К 120 градусів білий 478*33*41 мм
590 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
